کارگزاری کالای خاورمیانه

کارگزاری کالای خاورمیانه

درباره کارگزاری کالای خاورمیانه

معرفی شرکت

شرکت کارگزاری کالای خاورمیانه (سهامی خاص) به استناد مجوز هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ ۱۳۸۸/۰۴/۲۴ به شماره ثبت ۳۵۲۳۰۲ ، شناسه ملی ۱۰۱۰۴۰۰۲۱۰۷ ، کد اقتصادی ۴۱۱۳۵۵۷۹۸۴۸۳ ، کد پستی ۴۳۵۱۳-۱۵۸۷۹ با سرمایه ۷۰ میلیارد ریال نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. این کارگزاری بر اساس رتبه بندی انجام شده شرکت های کارگزاری بورس کالا از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۶ همواره حائز رتبه الف است و در این رابطه مهمترین خدماتی که در این کارگزاری ارائه می دهد به شرح ذیل می باشد:

  • خرید و فروش انواع فلزات، فرآورده های نفت و پتروشیمی،سیمان و محصولات کشاورزی پذیرفته شده در بورس کالا در قالب قراردادهای نقدی، سلف و نسیه.
  • خرید و فروش قراردادهای آتی سکه طلا
  • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در بورس کالا و تهیه فلزات و فرآورده های نفت و پتروشیمی و پذیرش محصولات در بورس کالا
  • خرید و فروش سهام شرکت پذیرفته شده در فرابورس و بورس اوراق بهادار
  • معرفی و پذیرش سهام در فرابوس و بورس اوراق بهادار
  • معاملات انرژی شامل: برق و نفت و گازوئیل و… و هرکالایی که ماهیت انرژی داشته باشد.

اعضای هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره

 آقای دکتر سید محمد شمس الدین

عضوهیئت مدیره و مدیرعامل

آقای محمد حسن کمال آبادی

نائب رئیس هیئت مدیره

آقای وحید فرح آبادی

شرح خدمات

انجام معاملات سهام در بورس اوراق بهادار و فرابورس: خدمات خرید و فروش اوراق بهادار و سهام شرکت های حاضر در بورس تهران و اوراق مشارکت، صکوک، پذیره نویسی های عمومی، اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس.

معاملات آتی: خرید و فروش قراردادهای آتی سکه طلا زعفران پسته زیره سبز

معاملات انرژی: معاملات انرژی شامل: برق و نفت و گازوئیل و… و هرکالایی که ماهیت انرژی داشته باشد

 

معاملات اینترنتی: انجام معاملات آنلاین با سامانه جدید معاملات برخط رایان هم افزا باویژگیهای متفاوت و نرم افزار “رایان همراه” مخصوص انجام معاملات برروی تلفن های همراه

معاملات کشاورزی: خرید و فروش انواع محصولات کشاورزی پذیرش شده در بورس کالای ایران شامل زعفران، ذرت، برنج، آرد گندم، جو دامی، کنجاله سویا و…

خدمات بورس کالا: خرید و فروش انواع فلزات، فرآورده های نفت و پتروشیمی،سیمان و محصولات کشاورزی پذیرفته شده در بورس کالا در قالب قراردادهای نقدی، سلف و نسیه.

خدمات مشاوره ای و تحلیلی: ارائه مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در بورس تهران و تهیه فلزات و فرآورده های نفت و پتروشیمی و پذیرش محصولات در بورس کالا.

 

افتخارات و گواهی نامه های سازمانی

حساب های بانکی

شماره حساب بانکی جهت واریز معاملات در بورس کالا

شماره حساب کد شعبه شعبه نام بانک
۱۶۸۳۸۷۳۴۱۰ ۶۲۱۷ بورس کالا ملت
۱۰۴۳۱۵۶۱۵ ۱۰۴۳ بورس کالا تجارت
۵۱۰۴۳۵۸۹۵ ۵۱۰۱۴ بورس کالا کشاورزی

شماره حساب بانکی جهت واریز معاملات سهام در فرابورس و بورس

شماره حساب کد شعبه شعبه نام بانک
۰۱۰۷۹۴۵۸۲۹۰۰۷ ۶۹۵ بورس اوراق بهادار ملی
۲۰۱-۲۹۷۳۶۸-۶۰۶ ۱۲۱۱ پارک ملت پارسیان
۴۱۷۷۷۷۷۷۳۹ ۶۳۶۰۲ زهره ملت

همکاری با ما

ما همواره به دنبال همکاری با افراد خلاق و باانگیزه برای پیشرفت در کار هستیم. اگر شما نیز جویای کار در محیطی پویا هستید، همین حالا بر روی گزینه درخواست همکاری کلیک کرده و فرم درخواست همکاری را پر کنید. گروه منابع انسانی کارگزاری کالای خاورمیانه در کوتاه ترین زمان ممکن رزومه شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهد کرد.